• Datum: 12.04.2016 Vložil: Jana

    Titulek: Připravila jsem se o dceru

    Dobrý den, před pěti lety jsem se pokusila o vraždu své tříleté dcery a svou sebevraždu skokem z balkonu. Dceři se díkybohu nestalo vůbec nic. Já jsem zůstala připoutaná na invalidní vozíček, jsem závislá na pomoci druhých. Za čin jsem byla potrestána osmi lety vězení. Trest mi byl ale ze zdravotních důvodů zrušen. Nyní se soudím o to, abych se mohla stýkat se svou dcerou. Bývalý partner ji má v péči a znovu se oženil. Soud už se táhne dva roky. Poslední rozsudek zněl takto: odebrali mi rodičovská práva, ale zůstala mi možnost vídat se s dcerou. Bez další úpravy a specifikace. Byla jsem s rozsudkem spokojená, protože s otcem dcery bychom byli schopni nějaké dohody. Bohužel proti rozsudku se odvolala státní zástupkyně a já musela také. Otec od dohody ustoupil a nyní se vídám s dcerou alespoň jednou za tři týdny přes Skype. Další stání je stanoveno na květen t.r. Vyčerpala jsem již všechny argumenty a dozvěděla jsem se o podvědomém vykořenění. Zajímal by mě Váš názor na to, jak celý příběh vnímáte. Děkuji. Jana

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

 

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode